• Wpisów: 39
  • Średnio co: 45 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:53
  • Licznik odwiedzin: 11 392 / 1818 dni
 
mum2
 

Witam Was!
Przepraszam za tą długą nieobecność jednak leżałam w szpitalach (aż trzech) z moim malutkim synkiem i tylko 1 dzień był w domu. Zachłysnął się jak mu się ulało i nie oddychał. Jenak, mimo, że było wszystko w porządku przez 9 dni musiał brać antybiotyk by nie dostał zapalenia płuc. Ogółem wszystko jest super.
 Mimo, iż poród trwał 7godzin, bo lekarze, którzy na chama wcisnęli mi znieczulenie zatrzymali mi akcje porodową, to jednak urodziłam bez skurczy. lekarze byli pod wrażeniem, że mimo tak młodego wieku doszło do porodu, bo mówią, że czasami z dziewczynami od 16 do 23 lat nie ma współpracy i kończy się cesarką :) No nie wiem co by tu jeszcze powiedzieć :) 10.04.2014r godzina 6:24 przyszedł na świat mój synek :)  
  Wiem już ile pracy trzeba włożyć w wychowywanie dziecka. Podziwiam kobiety, które wychowały więcej niż 1 dziecko :)
 Denerwuje mnie moja rodzina, ponieważ Paweł (ojciec mojego dziecka) nie należy do bogatych i nie może nam zbyt dużo pomóc finansowo, więc każdy mówi, że to patologia itd. I żebym z nim nie była. Moim zdaniem nie liczy się wygląd, ani pieniądze tylko to jak mnie traktuje. Może mam być z bogatym facetem, który mnie bije i zdradza? Żałośni balusy z mojej rodziny.
 
Pozdrawiam Was gorąco i całuję :*

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego